A’MA.rzenia się spełniają!

Jesteśmy stowarzyszeniem „Akademia Młodego Artysty” skupiającym grupę artystów i pedagogów wierzących, że każde dziecko ma twórczy potencjał, ujawnione i ukryte talenty, których rozwijanie jest możliwe dzięki twórczej zabawie pod okiem doświadczonych pedagogów i wybitnych artystów.
Wierzymy, że zajęcia artystyczne korzystnie wpływają na rozwój osobowości dziecka.
Wiemy jak obudzić talent w każdym dziecku i przekonać, że każdy może być twórcą.
Zapewniamy, że zajęcia prowadzić będą artyści, którzy sami aktywnie realizują się w danej dziedzinie sztuki, mają osiągnięcia, którymi mogą się podzielić a jednocześnie posiadają duże doświadczenie i wyczucie pedagogiczne.

Traktujemy warsztaty i zajęcia jako rodzaj zabawy nie zapominając o ich merytorycznym znaczeniu. Ufamy, że dzięki różnorodności działań dzieci w AMIE będą bardziej pewne siebie, znajdą swoje pasje, staną się kreatywne a przede wszystkim spędzą fantastycznie czas.

A’MA. to spotkania z artystami

Proponując zajęcia w A’MIE nasze Stowarzyszenie stara się, by były one prowadzone przez najlepszych specjalistów a przede wszystkim artystów, którzy w swojej dziedzinie są twórczo aktywni. Sądzimy, że dzięki temu uczniowie A’MY będą mieli okazję w sposób szczególny zetknąć się nie tylko z samą dziedziną sztuki ale też z jej twórcami.

Nie ma lepszej drogi do kształtowania osobowości i kreatywności dzieci, jak spotkania oparte na relacji mistrz – uczeń.

Dlatego pracują w A’MIE artyści- plastycy, aktorzy, wokaliści, choreografowie, tancerze a także pedagodzy, którzy są osobami nieustannie poszukującymi nowych, najlepszych metod nauczania.

Zapisy na rok szkolny 2015/16

Informujemy, że trwa nabór do klas: Baletu, Tańca, Teatru, Sztuk plastycznych na rok szkolny 2015/16. Zapisów można dokonywać telefonicznie lub elektronicznie za pośrednictwem poczty e-mail, wysyłając do nas wiadomość przy użyciu formularza kontaktowego. Informujemy także, że jest możliwość skorzystania z darmowych lekcji pokazowych odbywających się w tym roku szkolnym w Akademii Młodego Artysty w Zakopanem.

Na zajęcia do A’MY zapraszamy dzieci i młodzież chcących rozwijać swoje pasje i zainteresowania. W ofercie naszej szkoły są zajęcia zarówno dla przedszkolaków, uczniów szkoły podstawowej, gimnazjum jak i liceum. Zapisywać można się także w ciągu roku.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny: +48 787 724 041

Serdecznie zapraszamy!